Jdi na obsah Jdi na menu
 


Emma, Cleo a Rikki jsou šestnáctileté dívky dospívající v prosluněném Gold Coast. Emma je sebejistá a sportovní, Cleo trochu nejistá a nešikovná a Rikki je nová holka, chytrá, ale samotářka.

O úplňku uvíznou na tajuplné ostrově Mako. Projdou děsivou džunglí až se dostanou do staré sopky a najdou měsíční jezírko. Vlezou do něho, světlo z úplňku vodu ozáří a vytvoří záhadný žár a z vody začnou stoupat bubliny. Pak odejdou co nejrychleji mohou a vrátí se do svého normálního života. Ale ani jedna netuší, že jejich život už nebude nikdy normální.

Je to Emma, která při ranním tréninku pocítí změnu jako první - při kontatu s vodou jí naroste rybí ploutev. Ostatním se stane to samé, Cleo v koupelně a Rikki zasáhne zahradní postřikovač. Když se tedy dotknou vody, mají 10 sekund na osušení, jinak se objeví elegantní ploutve. Jsou mořské panny!

Ale překvapením není ještě konec. Zjistí, že mají magické schopnosti nad vodou. Emma dokáže vodu zmrazit, Cleo umí s vodou manipulovat a Rikki dokáže vodu ohřát pouhým pohybem ruky.

Každodenní situace jsou teď složité. Ranní sprchování, vodní sporty, déš't - všechno to teď tvoří vážné problémy. Naštěstí mají kamaráda Lewise, který o jejich tajemství ví a snaží se jim pomoc vést "normální" život.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář